Szkolenia

Spółka MS Consulting posiada zróżnicowaną ofertę szkoleniową. Elastycznie dostosowujemy się do Państwa oczekiwań w zakresie organizowanych szkoleń. Prowadzimy szkolenia otwarte oraz in company, których tematykę i zakres dopasowujemy na podstawie analizy potrzeb szkoleniowych do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa. Oferujemy Państwu możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych pracowników i menedżerów wyższego szczebla w kluczowych obszarach działalności przedsiębiorstwa.

Przy organizacji szkoleń współpracujemy z prawnikami, osobami posiadającymi doświadczenie biznesowe oraz z wykładowcami uniwersyteckimi. Dzięki temu zapewniamy wysoki poziom i profesjonalizm prowadzonych zajęć i warsztatów. Nasi trenerzy łącząc wiedzę z talentem dydaktycznym dają każdemu z uczestników szkolenia możliwości indywidualnego rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy.

Dostosowując się do Państwa potrzeb, organizujemy szkolenia we własnej, dobrze wyposażonej sali szkoleniowo-konferencyjnej lub wysyłamy naszych trenerów do Państwa firmy. Uczestnikom szkoleń zapewniamy materiały szkoleniowe oraz imienne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Państwo zaś, po zakończeniu zajęć otrzymujecie kompleksowy raport dotyczący uczestników i przebiegu szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.
Oferujemy szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie wiedzy w wielu obszarach działalności przedsiębiorstwa.
Więcej!