Aktualności

  • Wrzesień 2010 r. MS Consulting wspiera Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku. Postanowiliśmy zakupić szkolne wyprawki dla dzieci i młodzieży, aby w przyszłości miały szansę poszerzyć grono prawników w Wielkopolsce.
  • Lipiec 2010 r. Jeden ze wspólników, Jakub Świerczyński miał przyjemność wypowiedzieć się w charakterze eksperta na łamach Gazety Wyborczej na temat windykacji należności Miejskiego Zakładu Komunikacji.
  • W dniach 19-21 października 2009 r. członkowie zepołu prawniczego MSConsulting s.j. przeprowadzili trzydniowe szkolenie w Środzie Wilekopolskiej z zakresu prawnych aspektów zarządzania firmą. Cykl spotkań zorganizowany został przy współpracy z Wielkopolskim Stowarzyszeniem ds. Badania Pracy i Organizacji Przedsiębiorstw REFA.
  • W dniu 30 września 2009 r. członek zepołu prawniczego MSConsulting s.j. miał przyjemność przeprowadzić jednodniowe szkolenie dotyczące czasu pracy pracowników. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce oddział wielkopolski w Poznaniu.
  • W dniu 20 sierpnia 2009 r. zespół MSConsulting wygrał sprawę pracowniczą dla klienta niesłusznie zwolnionego z pracy bez okresu wypowiedzenia.
  • W dniu 7 lipca 2009 r. zespół windykacyjny MSConsulting odniósł kolejny sukces odzyskując już po dwóch tygodniach od przyjęcia zlecenia kwotę 9 500 zł tytułem należności za niezapłacone faktury VAT wystawione przez naszego klienta – firmę działającą na rynku usług e-marketingu.
  • W dniu 20 czerwca 2009 r. Sąd Apelacyjny w Poznaniu przychylił się do argumentacji zespołu prawniczego MSConsulting s.j. i przyznał klientce firmy nieruchomość o wartości 150 tys. zł. po trwającym blisko 5 miesięcy postępowaniu odwoławczym w sprawie spadkowej.
  • W dniu 11 czerwca 2009 r. Sąd Rejonowy w Gdyni przychylił się do argumentacji mecenasa Pawła Żywieckiego reprezentującego klienta MSConsulting s.j. i po trwającym 7 miesięcy procesie zasądził od dłużnika kwotę 44 000 zł wraz z kosztami i ustawowymi odsetkami.
Skontaktuj się z nami!