Podatki

Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu polskich przedsiębiorców, szczególną uwagę poświęcamy problematyce prawa podatkowego. MS Consulting uczynił doradztwo podatkowe i bieżące konsultacje w zakresie zagadnień prawa podatkowego jednym z priorytetowych obszarów swojej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza fachowa wiedza i znajomość praktyki postępowania przed organami administracji skarbowej oraz sądami administracyjnymi zapewniała naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i służyła rozwojowi Państwa działalności.

Pomagamy naszym Klientom dostosowywać podejmowane decyzje biznesowe do wymogów prawa podatkowego. Korzystając z potencjału wiedzy prawniczej, jakim dysponujemy, poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań, zarówno z punktu widzenia finansowego jak i prawnego.

W corocznym rankingu organizowanym pod auspicjami Banku Światowego, mającym na celu wybrać najbardziej przyjazny system podatkowy na świecie Polska zajęła dopiero 142 miejsce na świecie. Różnorodność podatków, zmieniające się przepisy, rozdmuchana biurokracja – to wszystko sprawia, że nawet doświadczeni przedsiębiorcy muszą korzystać z pomocy fachowców. Jedynie odpowiednia orientacja w prawie podatkowym umożliwia przystosowanie się do przepisów prawnych i minimalizację niekorzystnych dla przedsiębiorców skutków opodatkowania. MS Consulting tworzy grupa prawników posiadających rozległą wiedzę w zakresie prawa podatkowego, doświadczonych w pracy w administracji skarbowej i kancelariach doradztwa podatkowego. Naszą misją jest dbałość o interesy naszych Klientów.
biuro@msconsult.pl